About Us

Ticket to LA jest nowym, barwnym miejscem na mapie Stargardu. Oferujemy profesjonalne usługi medycyny estetycznej oraz zabiegi kosmetologiczne. Ticket to LA wprowadza w Stargardzie nowe, świeże podejście do świata medycyny estetycznej przybliżając Pacjentki do filozofii selfcare.

Szeroka gama zabiegów z zakresu medycyny estetycznej pozwala naszym Pacjentkom poczuć się ze swoim nowym wyglądem niczym gwiazda z LA. Skin booster’y rodem z Hollywood to toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, biostymulatory, osocze, nici, mezoterapie i wiele więcej.  Wyróżnia nas własna pracownia USG, która zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo zabiegów. Pozwala bowiem na kontrolę położenia kwasu hialuronowego czy wykonywanie procedur lipolitycznych (lipoliza) pod kontrolą usg.

Nasza klinika jest miejscem, gdzie możesz poczuć się jak na wakacjach w gorącym LA. Przychodzisz dokładnie tak jak jest Ci najwygodniej, w dresie i bez makijażu, czy w garsonce z upiętą fryzurą, bo u nas możesz znów poczuć się sobą!

Nasz kompetentny, młody i energiczny LA Team poprowadzi Cię przez tajniki kosmetologii i medycyny estetycznej, aż do wymarzonego efektu. Jeśli nie jesteś pewna na jaki zabieg się zdecydować, umów się na konsultację, a specjaliści pomogą Ci w doborze najlepszego zabiegu dla Twojej twarzy i ciała.

Dla większego komfortu naszych Pacjentek na wizytę można zapisać się zarówno online, poprzez aplikację Booksy, platformę „znany lekarz” jak i telefonicznie.

Kontakt

Skontaktuj się z Nami

Ticket to LA

pn – pt: 9:00-17:00
sb: 9:00 – 13:00

Adres: Niepodległości 59/11 73-110 Stargard